کناف سقف آشپزخانه

اجراي كناف جزء ضروري ترين مسائل مهم در بحث ساختمان شده است و روز به روز به كار برد آن و نحوه استفاده از طرح و اجزاء اجراي كناف كاري پي برده ميشود.
جدا از زيبايي ، كارايي طرح كناف ایران از أهميت زيادي برخوردار است ، يكي ديگر از مكان هايي كه كناف اجرا ميشود كناف سقف آشپزخانه ميباشد ، طراحي اين قسمت از ساختمان از أهميت زيادي برخوردار است ، بيشترين وقت خانم ها در اين محل سپري ميشود و بايد به چند نكته توجه كافي داشت ، اول اينكه طراحي كناف و يا ديزاين آشپزخانه بسته به موقعيت جغرافيا ساختمان در نظر گرفته شود .
مثلاً اگر آشپزخانه در انتهاي سالن پذيرايي قرار دارد و پنجره عبور نور قرار نگرفته بايد از ديزايني بارنگ روشن استفاده كرد ، ايجاد نور دهي بيشتر براي محيط از طراحي كناف داراي صفحات شيشه اي ( فلكسي) و يا استفاده از تايل ٦٠*٦٠ و لامپ هاي پر نور وكم مصرف گزينه مناسبي است، در قسمت بالاي كانتر را ميتوان از آباژور هاي زيبا و پرنور استفاده كرد.
شما ميتوانيد با استفاده از طراحي ساده و با نور مناسب در كناف سقف آشپزخانه محيطي زيبا و دلنشين را رقم بزنيد .
نكات فني و قابل توجه بدين شرح است كه ارتفاع كناف وَ يا تايل بيشتر ٢٠ سانت از سقف نباشد،
از أفراد ماهر و داراي صلاحيت اجراي كناف استفاده شود.
ارتفاع آرك اپن كناف بصورتي نباشد كه فضاي آشپزخانه را تاريك و يا ديد داخل آشپزخانه را كور كند .
استفاده از باريسول در آشپزخانه پيشنهاد ايران كناف به شماست ولي لازم است بدانيد هر متريالي معايب و محاسن خود را دارد ، باريسول از نورهي يك نواخت و يكسان و با نور دهي زيادي همراه است ولي به مراقبت زيادي نياز دارد باريسول در داخل طرح كناف اجرا ميشود .