کناف سقف اتاق خواب

اجراي سقف كاذب مدرن كناف و اجرای تايل در همه جا كاربرد دارد و در طراحي داخلي و ايجاد يك دكوراسيون نقش بسيار مهمي دارد.
مهندسين معمار بر اين باورند که هيچ متريالي تا كنون نتوانسته با كناف رقابت كند، زيرا شاخص هاي بارزی که كناف و تايل به خود اختصاص داده شامل، اجراي سريع ، هزينه مناسب نسبت به متريال ديگر مانند چوب و رابيس بندي و نيروي كار كم در حين انجام كار می باشد.

شما ميتوانيد از كناف کاری و اجرای تايل در همه جاي منزل و يا محل كار خود استفاده بهينه كنيد و جدا از زيبايي، از كارايي آن نيز بهره مند شوید.

در رستوران ها( بالاي ميز سرو غذا، آشپزخانه، كانتر فروشگاهي و نماي بيرون رستوران)
سالن اجلاس و همايش ( اجراي ديوار جداكننده، سقف كاذب تايل و سالن انتظار)
فروشگاه ها و مغازه هاي تجاري ( استفاده از طراحي كناف و طرح تايل گچي و تایل پي وي سي ، و طراحي با نور زياد و همچنين باريسول در كناف اجرا شده)
ادارات و سازمانها ( اتاق كنفرانس ، اتاق مديريت ، اتاق كارمندان، انتظامات و آبدارخانه)
منازل مسكوني و آپارتمان از ٤٠ متر به بالا( سقف پذيرايي، سقف اتاق خواب، آرك اپن، ميز ال سي دي با كناف، شلف ديواري ، كناف راهرو، باريسول، تايل در حمام و دستشويي و يا كناف ضد آب MR

کناف اتاق خواب از اهميت زيادي برخوردار شده و بيشترين تنوع طرح را به خود اختصاص داده است استفاده از باكس دكور و يا طرح قوس و منحني كناف جزء بيشترين طرح كناف در سقف اتاق خواب ميباشد.

استفاده از طراحي خاص براي اجراي كناف اتاق خواب كودك مانند، طرح ستاره دنباله دار كناف، طرح گل و پروانه، طرح اپل و يا ژوئن از جمله طراح هاي به روز كناف ميباشد.
استفاده از لامپ هاي كم مصرف ريز در سقف اتاق خواب و كودك ميتواند محيطي آرام را به ارمغان آورد و نور بسيار ملایم در كناف سقف اتاق خواب و كودك آرامش را به همراه دارد.
همچنين استفاده از باكس كناف در بالاي تخت خواب طرحي زيبا ماندگار همراه با قيمت مناسب دارد.
ايجاد كناف در سقف اتاق خواب نوجوان از طراحي خاصي برخوردار است و در نظر گرفتن فضاي تخت خواب و ميز كامپيوتر بسیار مهم ميباشد.
بايد در كناف کاری تمامي جوانب كار را در نظر گرفت، اعمال نقاط فني و در نظر گرفتن فضاي كمد ديواري از اصول و قواعد يك كناف كار ماهر ميباشد.

ايران كناف توانسته با بهره گيري از كناف كاران ماهر با اجرای کناف در تهران و در سراسر شهر هاي ايران بهترين كيفيت اجراي كناف و تايل را در اختيار هم وطنان عزيز قرار دهد و جزء بهترين هاي اجراي سقف كاذب كناف و تايل باشد.
اجراي كناف در تهران ، اجراي كناف در مشهد ، اجراي كناف در شيراز ، اجراي كناف در اصفهان ، اجراي كناف در تبريز و مازندران و گيلان همچنين در تمامي شهر هاي ايران در محدوده ي اجرايي ماست فقط با يك تماس نزديك ترين اكيپ اجرايي را به شما معرفي ميكنيم.

سرعت / كيفيت / زيبايي

تماس: 09120208868
09131254729

اجرای کناف سقف اتاق خواب

اجرای کناف سقف اتاق خواب
اجرای کناف سقف اتاق خواب
اجرای کناف سقف اتاق خواب