شلف و باکس

کناف کاری

گروه کناف ایران

آیا از گچ بری خانه یتان خسته شدید؟ فکر می کنید که این طرح ها تکراری و خسته کننده است و هرجا که می روید این طرح ها را می بینید و هیچگونه  جذابیتی برای شما ندارد؟

درست است استفاده از طرح های گچ بری در خانه ها، قدیمی و تکراری شده و هرکس می خواهد طرح و نقشی زیبا در خانه خود از جمله در پذیرایی، آشپزخانه یا اتاق خواب و…  داشته باشد.

راه حل دکوراسیونی زیبا و جذاب با طرح های جدید، استفاده از کناف است. با کناف شما می توانید در خانه یتان دکوراسیونی متناسب با سلیقه خودتان و به همان گونه که موردنظرتان است را به کار ببرید.

اگر خانه ای زیبا با بهترین و به روزترین طرح را داشته باشید دیگر فضای خانه برایتان کسل کننده نیست.داشتن  خانه ای با این ویژگی ها که نمی خواهید خیلی زود از دکوراسیون آن خسته شوید با کناف کاری امکان پذیر است.

گروه کناف ایران اجراکننده انواع کناف در سراسر ایران است. کناف ایران دارای اکیپ متخصص و با تجربه است که پروژه های موردنظر شما را با کیفیت بالا و در کمترین زمان به انجام میرساند.

اگر میخواهید دکوراسیون خود را تغییر بدهید و دکوراسیون داخلی جذابی داشته باشید، جهت انجام این کار با متخصصین طراحی داخلی اصفهان تماس بگیرید

ممکن است لوله های تاسیساتی عبور کرده از سقف کاذب در خانه به تدریج فرسوده و در مواردی به نشت مایعات بیانجامد. همچنین مشاهده میشود، پس از گذر ۱۰ الی ۱۵ سال از عمر یک واحد مسکونی تمایل به تغییرات دکوراسیون ( باز سازی ساختمان ) احساس میشود. به کاربردن کناف در دکوراسیون خانه مزیت سهولت در تغییرات و ترمیم پذیری را دارد.

اجرای کناف در مقایسه با گچ بری یا رابیتس هم هزینه ی کمتری می برد و هم زمان اجرای آن سریعتر است. و هم چنین تعداد نفرات برای اجرای کناف کمتر است.

یکی از اجزای مهم در منزل شما پذیرایی است.درواقع پذیرایی نماد ساختمانی با ظاهر زیبا یا اینکه ظاهری خسته کننده و ناپسند است. اگر می خواهید پذیرایی با دکوراسیونی عالی و به روز داشته باشید بهتر است از کناف کاری در ساختمانتان استفاده کنید.

یکی از اجزایی که در ظاهر پذیرایی مهم و بسیار تاثیرگذار است سقف پذیرایی است.استفاده از کناف در سقف پذیرایی مطمئنا پذیرایی زیبایی را برای شما به وجود می آورد.کناف سقف یکی دیگر از تخصص های گروه کناف ایران است که به صورت حرفه ای این کار را برای شما انجام میدهد.

کناف پذیرایی

یکی دیگر از اجزای پذیرایی قسمت تی وی روم است.که اجرای کناف تی وی روم ظاهری عالی و جذاب به پذیرایی می بخشد.

کناف تی وی روم

اجرای شلف و باکس در پذیرایی نیز مهم و در زیبایی داخلی ساختمان تاثیر گذار است

شلف و باکس

یکی از قسمت هایی که در خانه به خصوص برای خانم ها بسیار مهم است آشپزخانه است. کناف اپن و آشپزخانه علاوه بر اینکه نقش به سزایی در زیباسازی آشپزخانه دارد می تواند به برقرای ارتباط بین پذیرایی با آشپزخانه کمک کند.

کناف اپن

کناف کاری در اتاق خواب یکی دیگر از عوامل موثر در زیباسازی ساختمان است.

گروه کناف ایران آماده اجرای هرگونه کناف در خانه یا محل کار شماست و  دارای نمایندگی هایی درتمام شهرهای ایران است.

اجرای کناف در ارومیه

اجرای کناف در اصفهان

اجرای کناف در اهواز

اجرای کناف در تبریز

اجرای کناف در تهران

اجرای کناف درخوزستان

اجرای کناف در رشت

اجرای کناف در شهرکرد

اجرای کناف در شیراز

اجرای کناف در قزوین

اجرای کناف در لرستان

اجرای کناف در مازندران

اجرای کناف در مشهد

اجرای کناف در کردستان

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *